15 Mayıs 2013 Çarşamba

Lancome; Tresor/Hypnose

Lancome tresorDünyanın en çok satılan ve en popüler parfümlerinden olan Lancome Tresorsıcak oryantal çiçeksi notalara sahip etkileyici bir parfüm. Tresor şık ve yoğun kokusu ile teninizde baş döndürücü bir his bırakıyor. Lancome Tresor notaları: Üst notalarda şeftali, kayısı; orta notalarda heliotrope, gül, leylak; alt notalarda misk, amber, vanilya ve sedir. (piyasada  190- 240 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  80tl)


Lancome Hypnose yumuşak, oryantal, odunsu notalara sahip eşsiz kokusu ve kadın silüeti formundaki mor renkli şişe tasarımı ile hipnotize edici güzellikteki kadınları temsil ediyor. Hypnose, içeriğindeki yaseminin duyusal ve derin hisleri, orkidenin büyülü dokunuşları ve vanilyanın sıcak ve kremsi nüansları ile Hypnose etrafınızdaki tüm erkeklere tatlı ve tutkulu bir enerji yayıyor. Lancome Hypnose notaları: Vetiver, tutku çiçeği, vanilya, yasemin ve orkide. (piyasada  170- 230 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  80tl)


Lancome Hypnose Homme aromatik ve oryantal esintilere sahip notalarıyla modern, şık ve maskülen erkeğin kokusu. Hypnose Homme içindeki etkileyici nüansları ile çekim alanına nazikçe davet ediyor. Lancome Hypnose bergamot, mandalina, nane ve kakulenin sıcak rahatlatıcı notalarıyla başlıyor, Güney Fransa'nın lavanta esansı ve badem özleriyle harmanlanmış kalp notalarına ulaşıyor, Endonezya paçulisi, misk ve amber dip notalarıyla kapanıyor.(piyasada  170- 230 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  80tl)

irtibata geçmek isteyen için adres: rglavinya@gmail.com 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder