15 Mayıs 2013 Çarşamba

BVLGARI/ Jasmin Noir BVLGARI/ Black


Jasmin Noir, “Siyah Yasemin”, hayal gücünü alevlendiren çiçek. Kar-beyazı, narin çiçek, akşam karanlığında ılık ve tensel, gizem dolu bir koku yayar. Şaşırtıcı hipnotik ruhu ortaya çıkarır. Jasim Noir bu dualizmin rafine halid. Paha biçilmez ve esrarengiz çiçeği bir metafora -saf gizemin çiçeği- dönüştürür.

Yaseminin yoğun kokusuna karşılık yaprakları ile aralarındaki saf nuans, Jasmin Noir’ın adanmış olan kadına narin, aynı zamanda baştan çıkaran bir ruh katıyor. parfüm onun en değerli gizemi: parlak, taze notalar ile başlayan koku, sıcak ve sarmalayan aromaya dönüşür, onun merak uyandıran kişiliğini ortaya çıkarıyor.

İki koku uzmanı Carlos Benaim ve Sophie Labbé, karşı konulamayacak cüretkar sahip bir parfüm yaratmak için bu ikilem ile başladılar: aydınlık ve gölgenin karşıtığı, hafiflik ve derinliğin harmanlanmış sentezi, saflık ve şehvet.(piyasada  200- 320 tl arası, bendeki  tester’ı  100tl)
 

Bvlgari Black, kendine güvenen, maskülen erkeğin kokusu. Black, erkeğin gizemli dünyasında cesur ve kışkırtıcı yanını ortaya çıkarıyor. Bvlgari Black Notaları: Üst notalarda yeşil çay, bergamot, gül; orta notalarda sandal ağacı, sedir ağacı, yasemin; alt notalarda amber, musk, vanilya, deri akorları, kehribar(piyasada  150- 240 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  80tl)

irtibata geçmek isteyen için adres: rglavinya@gmail.com 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder