15 Mayıs 2013 Çarşamba

Gucci Rush/ Paco Rabanne 1 Million/ dkny be delicious


dkny be delicious 2004 yılında piyasaya çıkan DKNY Be Delicious'ın yeni bir yorumu olan Dkny Be Delicious Eau So Intense 2012 yılında kullanıcıların beğenisine sunuldu. Dalından koparılmış taze ve ekşi bir elmanın kokusunu taşıyan Be Delicious Eau so Intense yoğun kokusuyla arzu edilen kadını yaratıyor. Elma özlerini notalarında taşıyan  Be Delicious Eau so Intense parfüm, greyfurt ve manolyanın yanı sıra kalp notalarında menekşe, gül, sümbülteber ve zambak; alt notalarında ise sandal ağacı, amber izleri sahibi... Dkny Be Delicious Eau So Intense ile yasak arzuların peşinden koşun...(piyasada  100- 230 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  80tl)
Paco Rabanne 1 Million, dinamik, enerjik ve etkileyici kokusuyla maskülen bir imzaya sahip. Sofistike, kendine güvenen,seksi ve modern erkeğin parfümü 1 Million baştan çıkarıcı kokusuyla sizi etkisi altına alıyor. 1 Millon notaları: Üst notalarda greyfurt, mandalina ve nane; orta notalarda tarçın, gül ve baharatlar; alt notalarda Endonezya paçulisi ve amber. (piyasada  150- 240 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  80tl)


Gucci Rush, bütün ilgiyi üzerine odaklayan cesur ve seksi kadının kokusu… Rush, oryantal ve çiçeksi akorlarıyla feminen ve dışadönük bir karaktere bürünüyor.  Rush ile baş döndürmeye hazırlanın! Gucci Rush Notaları: Şeftali, frezya, gardenya; orta notalarda kakule, gül, yasemin; alt notalarda vanilya, paçuli, vetiver. (piyasada  160- 240 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  70tl)

irtibata geçmek isteyen için adres: rglavinya@gmail.com Hiç yorum yok:

Yorum Gönder