15 Mayıs 2013 Çarşamba

Diesel Fuel For Life/Hermes Terre D'Hermes/Giorgio Armani Acqua Di Gio Homme /Dolce Gabbana The One Gentleman For Men
Diesel Fuel For Life enerjik, klasik ve maskülen erkeğin kokusu. Tatlı aromatik notalara sahip Fuel For Life ile kokunuzu herkes merak edecek. Diesel Fuel For Life notaları: Üst notalarda greyfurt, anason; orta notalarda lavanta, ahududu; alt notalarda güneş çiçeği ve odunsu nüanslar. (piyasada  100- 140 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  50tl)

 
Hermes Terre D'Hermes turunçgil ve taze baharat aromaları ile ferah ve özgür bir deneyim yaşamak isteyen erkeklere.Terre D'Hermes teninize değdiği anda hayran kalacaksınız. Hermes Terre D'Hermes notaları: Üst notalarda portakal, limon; orta notalarda karabiber, zambak; alt notalarda paçuli, sedir, vetiver ve benzoin. (piyasada  150- 190 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  80tl)


Dolce Gabbana The One Gentleman For Men kendine güvenen, sofistike ve modern erkeğin cesur kokusu... The One Gentleman For Men maskülenliğin ruhunu taşıyan büyülü oryantel notaları ile etrafınızdaki herkesi etkisi altına alıyor... Dolce Gabbana The One Gentleman For Men notaları: Üst notalarda greyfurt, biber; orta notalarda kakule, rezene, lavanta; alt notalarda vanilya ve paçuli. (piyasada  120- 180 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  70tl)

Giorgio Armani Acqua Di Gio Homme rüzgarın güçlü esintisinin, suyun berraklığının ve sonsuz özgürlüğün kokusu. Deniz suyunun tatlı ve tuzlu notalarının, güneşin teninizdeki sıcak ve büyülü dokunuşuyla birleşmesinden esinlenilerek oluşturulan Acqua Di Gio, Akdeniz güneşinin ruhunuzdaki yansıması...Giorgio Armani Acqua Di Gio notaları: Acı turunçgil, biberiyenin aromatik nüansları, tuzlu deniz aromaları, baharatlı ve odunsu notalar. (piyasada  170- 240 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  80tl)


irtibata geçmek isteyen için adres: rglavinya@gmail.com Hiç yorum yok:

Yorum Gönder