15 Mayıs 2013 Çarşamba

Calvin Klein/ EUPHORİA ve Eternity Aqua


Calvin Klein Euphoria, Kendine güvenen ve sofistike kadının etkileyici parfüm. Euphoria, kokusu ve şişe tasarımıyla 2005 yılında CK markasına yepyeni bir soluk getirdi. Euphoria'nın geçmişteki CK kokuları ile güçlü bağları var; fakat tamamen farklı yakalanmakta. CK Euphoria içerisindeki meyve notaları, parfümü seksi ve çekici kılıyor. Calvin Klein Notaları: Üst notalarda nar, kaki ve hurma; orta notalarda kehribar, menekşe, lotus çiçeği ve siyah orkide; alt notalarda misk ve amber yer alıyor. (piyasada  100- 240 tl arası, bendeki  orijinal şişesindeki tester’ı  60tl)

Calvin Klein Euphoria Intense Homme, seksi, güçlü, cesur ve gizemli erkeği nitelendiriyor. Euphoria Intense Homme ile limitleri zorlamaya hazır olun! Maskülen, egzotik ve kışkırtıcı Euphoria Intense Homme , gizem ve entrikayı bir arada hissettiriyor. Euphoria Intense Homme Notları: Oryantal Amber
Lancome Hypnose Homme aromatik ve oryantal esintilere sahip notalarıyla modern, şık ve maskülen erkeğin kokusu. Hypnose Homme içindeki etkileyici nüansları ile çekim alanına nazikçe davet ediyor. Lancome Hypnose bergamot, mandalina, nane ve kakulenin sıcak rahatlatıcı notalarıyla başlıyor, Güney Fransa'nın lavanta esansı ve badem özleriyle harmanlanmış kalp notalarına ulaşıyor, Endonezya paçulisi, misk ve amber dip notalarıyla kapanıyor. (piyasada  100- 140 tl arası, bendeki orijinal şişesindeki tester’ı  50tl)
Calvin Klein Eternity Aqua, teninize gizemli bir dokunuşla yayılacak. Taze ve aquatik formda olan  Eternity Aqua odunsu akorlar ve hafif çiçek kokularıyla tatlandırıldı. Elma, salatalık, kayısı ve şakayık notalarıyla renklanan Calvin Klein Eternity Aqua bayan parfümü beyaz bir çiçek buketinin yasemin, manolya, gardenya özleriyle kalp notasına ulaşıyor. Sedir ağacı, misk temel notalarıyla teninizde hoş bir esinti bırakan Eternity Aqua parfüm kendine güvenen kadınların iştahlı merakını tatmin ediyor. Rahat tavrıyla şehir hayatının önemli bir aktörü olan modern kadınların arayışına son verecek olan Calvin Klein aşkı çağırıyor. (piyasada  100- 180 tl arası, bendeki  tester’ı  50tl)

irtibata geçmek isteyen için adres: rglavinya@gmail.com


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder